Geen categorie

Oproep Catamaran en Trimaranclub Nederland

De Catamaran en Trimaranclub Nederland (CTC) viert dit jaar haar 50e verjaardag. Van 5 t/m 8 juli wordt dit gevierd in Hellevoetsluis met diverse activiteiten. Er worden diverse activiteiten georganiseerd rondom de haven van Hellevoetlsuis, meer informatie is te vinden op: https://ctcnederland.nl/wp/

Om het evenement extra leuk te maken en om ook de strand catamaran zeilers bij het evenement te betrekken zou de organisatie graag een mogelijkheid creëren voor de leden om met een strandcatamaran mee te varen. Hiervoor hebben ze onze vereniging benaderd. Helaas hebben wij als vereniging geen eigen catamarans om die leuke initiatief te kunnen ondersteunen. Vandaar dat we via deze weg een oproep willen doen aan onze leden: Heb je een catamaran en vindt je het leuk om in het weekend van het evenement mee te helpen door wat mensen mee te nemen en kennis te laten maken met onze tak van de catamaran zeilsport? Neem dan contact op met de wedstrijdcommissie voor meer informatie!

Het zou natuurlijk erg leuk zijn als ook onze “kleine” cats op deze dagen vertegenwoordigd zijn!

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *